UKS APN Góral Istebna

Rundę wiosenną rozpoczęły już wszystkie nasze drużyny!

Weekendowe granie rozpoczęło się od dwóch wyjazdowych porażek. O 14:00 w Ustroniu wyższość miejscowej Kuźni musiała uznać drużyna naszych trampkarzy, którzy swoje przebudzenie w tym meczu mogli zanotować dopiero w 2 połowie, kiedy to strzelili po bardzo ładnie wypracowanych akcjach 3 bramki, niestety 3x więcej wpadło do naszej siatki i do Istebnej wracaliśmy bez punktów.

11. Bartek Kukuczka

Rezerwowi: Tomek Zowada, Maciek Kohut, Antek Juroszek, Tomek Kohut (zmiany powrotne).

Podobnie rzecz się miała również w wyjazdowym meczu w Lidze Okręgowej piłki seniorskiej. Nasi debiutanci w niej mimo wyrównanego spotkania także wracali bez punktów, ponieważ mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy tego spotkania ze Strumienia.

11. Mateusz Krężęlok

Rezerwowi: Andrzej Kąkol, Szymon Sikora, Dawid Legierski, Kamil Sobieraj.

Sobotnie granie kończyliśmy po 19:00 w lidze orlików gr 2, gdzie gościliśmy lidera z Górek Wielkich. Mecz od pierwszej do ostatniej minuty stał na bardzo wysokim poziomie, ogromnym zaangażowaniu młodych zawodników i ładnej dla oka grze. Ostatecznie wygrywamy 5:4 i zgarniamy 3 pkt.

Zawodnicy od lewej: Daniel Stańko, Karol Golik, Jurand Pazera, Daniel Kubica, Tobiasz Kawulok, Kuba Ganderak, Borys Kawulok, Krystian Hanzel, Tomek Ligocki.

Wielkim sercem do gry wykazali się również w niedzielę w wyjazdowym meczu nasi młodzicy, pewnie pokonując drużynę ze Strumienia 9:0!

Górny rząd od lewej: maciek Tomica, Tomek Glet, Patryk Drewniak, Igor Kawulok, Dorota Krężelok.

Dolny rząd od lewej: Gabriel Idziniak, Janek Łupieżowiec, Ksawery Sikora, Borys Kawulok, Tadek Juroszek.