UKS APN Góral Istebna  – Certyfikowana przez PZPN Szkółka Piłkarska

Dla Rodziców

Akademia Piłki Nożnej Góral Istebna prowadzi nabór dla dzieci w wieku przedszkolnym jak również dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów z europejskimi certyfikatami i licencjami – UEFA A, UEFA B, Grassroots C, którzy specjalizują się w prowadzeniu zajęć sportowych.

Treningi prowadzone są, w zależności od pory roku i kategorii wiekowej, na obiektach: orlik lub hala – przy szkole na Buczniku, Boisko na Zaolziu lub Boisko „Pod Skocznią” – patrz harmonogram treningów.

Ilość i rodzaj oferowanych przez nas treningów również zależy od wieku uczestników, i tak dla najmłodszych mamy zaplanowane 2 treningi w tygodniu, dla dzieci w wieku 9-10 lat 3x w tygodniu, dla dzieci +11 3x trening piłkarski + 1x trening motoryczny (ogólnorozwojowe zajęcia ruchowe, trening funkcjonlny, gimnastyka korekcyjna, ćwiczenia CORE, ćwiczenia prewencji urazów, plyometria, technika wykonywania wzorców ruchowych).

Skontaktuj się z nami, wypełnij deklarację członkowską albo przyjdź na nasze zajęcia, gwarantujemy dobrą zabawę i mnóstwo ruchu?.

Facebook
Facebook