UKS APN Góral Istebna

Sezon 2020/21 zainaugurowany od wygranej w PP

19.07.2020 r. po dosyć długiej przerwie w rozgrywkach ligowych i pucharowych wznawiamy powrót na boiska inauguracją w 1 rundzie Pucharu Polski, w której przeciwnikiem była drużyna LKS Pogórze – podobnie jak my beniaminek Ligi Okręgowej. Pierwsza połowa to wymiana ciosów i liczne niewykorzystane sytuacje podbramkowe, które zemściły się straconym golem na 0:1. Końcówka 1 połowy to mocne uderzenie (wyrównanie + bramka na prowadzenie), które pozwala schodzić do szatni w nieco lepszych nastrojach. Druga połowa przynosi nam bramkę na 3:1 i 2 kontuzje, które wymuszają zmiany, a te z kolei pozwalają na więcej w grze przeciwnika, co kończy się rzutem karnym przeciwko nam. Na szczęście „Cypis” miał dzisiaj swój dzień i „jedenastka” nie została wykorzystana. Mecz, który miał być generalną próbą przed ligą, przynosi kilka rozwiązań, pytań: co można zrobić lepiej? oraz wniosków, które trzeba przeanalizować przed następnym spotkaniem.