UKS APN Góral Istebna

Koniec rundy jesiennej na „+”

Nasi Młodzicy wicemistrzami w swoich III-cio ligowych, bardzo wyrównanych i wymagających rozgrywkach – w ostatnim meczu wygrywają w wyjazdowym meczu 6:4 w Chybiu. Trampkarze dzień wcześniej odpuścili wyjazdowe wyzwanie w Pogórzu, nie pokazując nic co zasługiwałoby na pochwałę. Swoje ligowe zmagania zakończyły też obie nasze drużyny orlików, które w swoich tabelach zajęły miejsca znacznie poniżej oczekiwań i swoich możliwości. Swoją ligę powoli też kończą żaki, które jeśli wygrają w środę wyjazdowe spotkanie w Skoczowie mogą „wyskoczyć” na 5 miejsce na koniec rundy jesiennej. 

 

Wicemistrzami rundy jesiennej w swoich rozgrywkach A klasy zostali również nasi zawodnicy z „jedynki”, którzy w ostatniej kolejce wygrali na wymagającym obiekcie w Pogwizdowie 2:1, utrzymując przyzwoitą przewagę nad trzecią drużyną i sprawiając sporej ilości kibiców z Istebnej ogromną radość z 3 pkt.

 1. Fiedor Kacper
 2. Matuszny Wojciech
 3. Łacek Andrzej
 4. Kukuczka Antoni
 5. Śleziak Rafał
 6. Gol Sikora Szymon
 7. Michałek Jakub
 8. Żółta kartka Juroszek Dariusz
 9. Gol Kąkol Andrzej Zmiana (75′ Zmiana  Małyjurek Zbigniew)
 10. Juroszek I Daniel Zmiana (70′ Zmiana  Glet Szymon)
 11. Żółta kartka Buzek Adam

Za nami ponad 60 jesiennych spotkań ligowych, łącznie z meczami kontrolnymi i turniejami blisko „setka” meczów!!!

Przed nami mega wyzwanie w okresie zimowym, aby zregenerować siły i porządnie naładować baterie przed wiosenną rundą rewanżową.

Facebook
Facebook