UKS APN Góral Istebna

Punktujemy!!!

Komplet zwycięstw wszystkich naszych drużyn, które grały w ten weekend.

W sobotę rano swoje zmagania rozpoczęła kategoria trampkarza, która tak jak juniorzy później, grali z drużyną z Brennej. Trzeba było się mocno napracować, aby z wyniku 0:2 wyjść na swoje i ostatecznie wygrać mecz 4:3 i zainkasować zasłużone 3 pkt.

W drużynie juniorów też wiele się działo. Po kilkunastu minutach prowadziliśmy już 2:0 i gdyby została wykorzystana 100% sytuacja „sam na sam” to mecz można było spokojnie kontrolować do ostatniego gwizdka. Goście jednak jeszcze przed przerwą doszli do głosu i zdołali zremisować. Wojowniczy charakter naszej drużyny pozwolił ostatecznie cieszyć się z drugiej pod rząd wygranej i kolejnych 3 pkt.

 1. Legierski Artur
 2. Ligocki Tomasz
 3. Glet Szymon ⚽ ⚽
 4. Samowędziuk Krystian
 5. Niewiadomski Paweł
 6. Fiedor Jakub ⚽
 7. Kąkol Andrzej ⚽
 8. Kapaś Hubert
 9. Zeman Wojciech ⚽
 10. Kwapisz Tomasz
 11. Haratyk Błażej ⚽

Sobotnie popołudnie to z kolei wyjazd do Nierodzimia na rozgrywki skoczowskiej A klasy. Faworytem w tym spotkaniu byli Górale i mimo, że po pierwszej połowie było 0:0, a mecz obfitował w mnóstwo niewykorzystanych sytuacji, to ostatecznie bez straconej bramki i z pięcioma strzelonymi wywozimy cenne 3 pkt i plasujemy się na pozycji wicelidera w tabeli. Ozdobą spotkania była bramka strzelona przez Darka Juroszka bezpośrednio z rzutu rożnego👌👏😲

 1. Urbaczka Konrad
 2. Śleziak Rafał
 3. Łacek Andrzej Gol
 4. Kukuczka Antoni 
 5. Matuszny Wojciech
 6. Michałek Jakub Gol
 7. Wawrzacz Dawid
 8. Juroszek Dariusz Gol Gol Żółta kartka Zmiana (75′ Zmiana  Buzek Adam)
 9. Zogata Filip
 10.  Małyjurek Zbigniew
 11. Juroszek I Daniel Zmiana (55′ Zmiana  Hrynechko Mykola)

Niedziela to już niemal tradycyjnie Liga Młodzików. Drużyna UKS Cieszyn gościła na naszym boiska i jako pierwsza w tym meczu strzeliła bramkę. Mecz był wyrównany w pierwszej połowie, w drugiej kontrolę nad jego przebiegiem zdecydowanie przejęli młodzi Górale i ostatecznie wygrali 3:2, wskakując „na pudło” w tabeli.

Facebook
Facebook