UKS APN Góral Istebna

Debiut juniorów w 3 lidze, „jedynka” z trzecim pod rząd wygranym meczem!!!

Weekend rozpoczęliśmy porażką w wyjazdowym meczu Ligi Młodzików. Drużyna Kuźni Ustroń zaaplikowała nam 3 bramki nie tracąc żadnej. Młodzi Górale mimo sporej przewagi w grze, posiadaniu piłki i składniejszych akcjach nie potrafili zachować zimnej krwi przed bramką rywali, co się zemściło z upływem czasu. Bardzo podobnie wyglądał mecz w lidze trampkarzy, gdzie na własnym boisku gościliśmy drużynę z Górek Wielkich. Do przerwy przegrywaliśmy 2:0 w zasadzie na własne życzenie. Po przerwie po miażdżącej przewadze udało się wypracować mnóstwo sytuacji strzeleckich, nie schodząc praktycznie z połowy przeciwnika. Niestety piłka tylko raz znalazła drogę do siatki przeciwnika.

Drużyna juniorów debiutowała w 3 Lidze Okręgowej również meczem z Górkami Wielkimi. Świetne tempo przez cały mecz, kilkanaście składnych akcji w każdej połowie, które kończyły się strzałami na bramkę, widowisko dobre dla każdego kibica. Mecz wygrywamy 4:2, będąc drużyną zdecydowanie lepszą. Drużyna gości w poprzednim sezonie była wiceliderem tabeli na zakończenie sezonu, więc wygrana tym bardziej cieszy.

Skład:

 1. Artur Legierski
 2. Glet Szymon Żółta kartka  Żółta kartka = Czerwona kartka 
 3. Ligocki Tomek Żółta kartka 
 4. Kąkol Andrzej
 5. Haratyk Błażej
 6. Kapaś Hubert
 7. Fiedor Kuba Gol Gol
 8. Niewiadomski Paweł Gol
 9. Kwapisz Tomek (75′ Godek Bartek)
 10. Samowędziuk Krystian
 11. Zeman Wojtek Gol

Nasi najstarsi przedstawiciele w A-klasowej lidze wygrywają trzeci mecz z rzędu (wynik 2:1), „wskakując” na 3 pozycję w tabeli. Drużyna z Brennej okazała się bardzo wymagającym przeciwnikiem, prowadzącym odważną i ciekawą grę. Wynik ustalony w pierwszej połowie utrzymał się do końca meczu, w drugiej nie padły już żadne bramki.

Skład:

 1. Urbaczka Konrad 
 2. Kukuczka Antoni Żółta kartka
 3. Łacek Andrzej 
 4. Śleziak Rafał
 5. Juroszek I Daniel Zmiana (55′ Zmiana Matuszny Wojciech )
 6. Kąkol Andrzej Zmiana (46′ Zmiana Zogata Filip )
 7. Sikora Szymon 
 8. Wawrzacz Dawid Gol
 9. Małyjurek Zbigniew Zmiana Gol (80′ Zmiana Glet Szymon )
 10. Michałek Jakub 
 11. Hrynechko Mykola Zmiana (75′ Zmiana Kohut I Marek )
Facebook
Facebook