UKS APN Góral Istebna

Kolejnych 6 meczów za nami – czyli podsumowanie weekendu!!!

Sobota to mecze w lidze młodzików, trampkarzy i juniorów. 

W III Lidze Młodzików, po ostatnich wpadkach w Goleszowie i Skoczowie, lądujemy na ostatnim miejscu w tabeli, zdecydowanie na pozycji, na którą, biorą pod uwagę potencjał sportowy, na którą nie zasługujemy. 3:0 w ostatnim meczu z liderem ze Skoczowa było przysłowiowym gwoździem. W tym samym czasie, w niewiele lepszej dyspozycji zaprezentowali się nasi trampkarze. I chociaż udało się wyjść ze stanu 1:6 na 4:6, to w końcówce jeszcze rywal „klepnął” 2x i przegrywamy 4:8, grzebiąc tym samym szanse na 1 miejsce w tabeli (drugie wciąż jest w zasięgu).

Juniorzy, pewni już awansu do 3 ligi, rozgromili przeciwnika z Pruchnej aż 17:1 i na 2 kolejki przed końcem ligi pozostają samodzielnym liderem w grupie z ogromnym apetytem na mistrzostwo!!! 😋

Niedziela to u nas tradycyjnie mecz w A klasie, w którym podejmowaliśmy drużynę z Zabłocia. Mimo prowadzenia do przerwy 2:1 oraz podwyższeniu tuż po niej na 3:1 gościom w 2 połowie udało się dojść do głosu, w zasadzie dzięki osłabieniu naszej drużyny (kontuzja i czerwona kartka – gra w „9”) i mecz kończymy wynikiem 3:3. 

O niebo lepiej spisały się nasze drużyny w lidze orlików. 1 grupa w wyjazdowym meczu dokonała nie lada wyczynu tracąc w pierwszych 20 minutach aż 6 bramek z Beskidem Skoczów, by w następnych 10 wyrównać stan meczu i w 2 połowie dorzucić jeszcze 3. Wynik 9:6 i 9 strzelonych bramek pod rząd. 2 Grupa orlików wygrała z Wisłą na własnym boisku 5:3. 

W gr 1 zajmujemy obecnie 5 miejsce i przy dobrym układzie w ostatniej kolejce za tydzień możemy rozgrywki zakończyć na miejscu 4. Gr 2 orlików najprawdopodobniej ligę zakończy na miejscu 3.

Facebook
Facebook