UKS APN Góral Istebna

Emocje do samego końca i bramki w ostatnich minutach meczu!!!

Niedziela to zazwyczaj, z piłkarskiego punktu widzenia, mecze młodzików i drużyn rywalizujących w A klasie. Młodsi nasi reprezentanci tym razem w wyjazdowym meczu ulegli drużynie z Goleszowa i zaprzepaścili szansę na to, aby „wskoczyć na pudło” w swojej ligowej tabeli. Wynik 5:1 mówi wszystko o meczu.

9. Kubica Tobiasz

Rezerwowi: Soból Wiktor, Kukuczka Bartosz, Marekwica Sergiusz (zmiany powrotne).

To co nie udało się w lidze młodzików udało się zrobić w A klasie. Nasi zawodnicy w najstarszej kategorii, w której gramy, 2 razy w swoim meczu z drużyną z Hażlacha musieli odrabiać straty. Po straconej bramce strzelamy na 1:1, by w 2 połowie powtórzyć zarówno wpadkę jak i ponowne wyjście na remis. Końcowe minuty z przytłaczającą dominacją przynoszą trzecią bramkę i 3 pkt, które w walce o 3 miejsce w tabeli A klasy są niezwykle ważne.