UKS APN Góral Istebna

Młodzicy bez punktu, w A klasie pogrom na drużynie z Dębowca.

Niedzielne granie rozpoczęła drużyna naszych młodzików, która na swoim boisku podejmowała zespół UKS Cieszyn. Mecz ułożył się nie po naszej myśli, gdyż goście po pierwszej połowie prowadzili 3:0. Dopiero przebudzenie młodych Górali po przerwie przyniosło efekt w postaci strzelonych bramek. Niestety niewykorzystane 100% sytuacje 1×1 z bramkarzem oraz błędy w obronie nie pozwoliły nawet zremisować tego meczu. Goście wygrali 5:3.

9. Juroszek Kacper

Rezerwowi: Soból Wiktor, Kukuczka Bartosz, Marekwica Sergiusz, Zawada Tomek (zmiany powrotne).

O wiele lepiej dzisiaj i to przez cały mecz wyglądała gra najstarszych naszych przedstawicieli, którzy rywalizują w skoczowskiej A klasie. Przyjezdna drużyna z Dębowca, która mimo kilku udanych zrywów w trakcie meczu, musiała uznać na boisku wyższość Górali niemal w każdym elemencie. Przeciwnicy mogą być zadowoleni, że nasi zawodnicy celowniki wyregulują na następny mecz – z liderem tabeli – bo ten mecz mógł się zakończyć o wiele wyższym zwycięstwem.