UKS APN Góral Istebna

Wyjazdowe wygrane trampkarzy i juniorów

Bardzo udanie spisała się nasza młodzież w swoich rozgrywkach ligowych 14 kolejki Ligi Trampkarzy i Juniorów. Młodsi rozstrzelali się tak, że przeciwnik zmuszony był dokonać zmiany w 2 połowie meczu i na boisku pojawił się zawodnik o 2 a nawet od niektórych naszych zawodników o 3-4 lata starszego (w lidze trampkarzy mogą grać zawodnicy w zakresie wiekowym 10-15 lat). Ów zawodnik zrobił taką różnicę, że drużyna z Kończyc Wlk zdołała z wyniku 1:5 doprowadzić do 6:5. Ale nie po to Górale pojechali na mecz, żeby się tak szybko poddawać. W końcowych minutach 2 bramki i mecz kończymy zwycięstwem 7:6.

11. Kwapisz Tomek ⚽⚽⚽

Rezerwowi: Soból Wiktor (zmiany powrotne).

Juniorzy zaś na niewiele pozwolili również nieco starszym zawodnikom z przeciwnej drużyny – 4:1 i umocnienie na pozycji wicelidera tabeli. Ozdobą spotkania była piękna bramka z rzutu wolnego w wykonaniu Błażeja👏