UKS APN Góral Istebna

Mega emocje w meczu seniorów, wracamy na właściwe tory!!!

Niedzielne do południe to mecz w III Lidze Młodzików i wyjazd naszej drużyny do Cieszyna, bardzo wyrównane spotkanie bramki przyniosło dopiero w 2 połowie. Niestety więcej z nich strzelili gospodarze i mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Popołudnie to długo oczekiwany mecz na własnym boisku w A-klasowych rozgrywkach drużyny seniorów – przeciwnikiem wielce niewygodna drużyna z Bąkowa, które ulegliśmy w rundzie jesiennej 2:1. Po pierwszej połowie, podobnie jak w lidze młodzików, był wynik 0:0, to efekt wyrównanej gry i obustronnych ataków, które nie zawsze kończyły się strzałem w światło bramki. Druga połowa rozpoczęła się tak jak przebiegała pierwsza, obustronne ataki i wymiana ciosów, jeden z nich nas zranił w 59 min….

Górale po kilku przeprowadzonych zmianach i modyfikacjach w składzie rozpoczęli zmasowany atak na bramkę drużyny z Bąkowa. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem korzystniejszym dla drużyny przyjezdnej, a kibice już zaczęli powoli opuszczać teren wokół boiska, wspomniane ataki przynoszą nie jedną wyrównującą bramkę a 2!!! – które strzelone w doliczonym czasie gry dają nam 3 pkt.

Wracamy do walki o podium na koniec rozgrywek, bo taki jest nasz cel!!!