UKS APN Góral Istebna

Młodzicy zainaugurowali swoje rozgrywki, pierwsza drużyna bez punktu…

Sobota 6 kwietnia to dwa mecze naszych drużyn. Swoją rundę wiosenną rozpoczęli Młodzicy wyjazdowym meczem do Cieszyna. Drużyna UKS Cieszyn nie należała do gościnnych i szybko ustawiła mecz pod swoje dyktando. „Nasi” dopiero po przerwie doznali przebudzenia, jednak na odrabianie strat z pierwszej połowy zabrakło czasu.

9. Soból Wiktor

Rezerwowi: Juroszek Antek, Waszut Gabryś, Juroszek Kacper, Godek Bartek (zmiany powrotne).

W 2 kolejce A klasy Górale jechali na trudny teren do Goleszowa. Miejscowi szybko, bo już w 3 minucie objęli prowadzenie, by po kolejnych 30-stu dołożyć kolejnego. Na szczęście tuż przed przerwą Górale szybko się pozbierali i zdołali doprowadzić do wyrównania. Druga połowa to skumulowane ataki oraz boiskowa przewaga w grze gości, które przyniosły… bramkę dla gospodarzy. Ponowne doprowadzenie wyniku do remisu udało się gościom w 68 minucie i gdy wydawało się, że drużyny podzielą się punktami w ostatnim stałym fragmencie gry tego meczu gospodarze dołożyli czwartą bramkę – 4:3😖😢i wracamy bez punktu do domu. Cieszy fakt strzelenia 3 bramek, cieszy fakt odważnej i kreatywnej gry, cieszy też to, ze potrafimy się podnieść po straconej bramce i doprowadzić do wyrównania, do poprawienia pozostaje komunikacja w zespole, zachowanie skupienia i odpowiedzialności przez cały mecz, a szczególnie przy stałych fragmentach gry oraz zachowanie „zimnej głowy” przy wykańczaniu akcji, bo tych było naprawdę sporo…