UKS APN Góral Istebna

Przeciwnicy wypunktowani!!!

Mocnym akcentem zakończyła się runda jesienna w wykonaniu Górali. Wszystkie nasze zespoły wygrały swoje mecze, mimo że ani warunki, ani stan boisk nie był najlepszy i wymagał maksymalnego zaangażowania, poświęcenia i walki z trudnymi rywalami. W sobotę na własnym boisku w Lidze Trampkarzy podejmowaliśmy GKS Kaczyce i pokazaliśmy, że nie przypadkowo liderujemy w tej grupie, wygrywając pewnie 8:1. Trudniejsze zadanie czekało zespół juniorów, którzy grali z zespołem z pierwszego miejsca. Udało się wygrać mimo, że nie było łatwo, gdyż przeciwnik ze stanu 4:1 potrafił wyrównać na 4:4. Ostatnie minuty meczu jednak należały do Górali, którzy po tym zwycięstwie 5:4 zrównali się punktami z zespołem z Kaczyc i są na najlepszej drodze do awansu w rundzie wiosennej.

11. Bartek Kukuczka

Rezerwowi: Szymon Kukuczka ⚽ (zmiany powrotne).

8. Hubert Kapaś ⚽ (60′ Dawid Sikora)
  9. Kuba Kukuczka ⚽ (70′ Paweł Niewiadomski)
  10. Kuba Fiedor (60′ Patryk Ligocki)
  11. Daniel Juroszek ⚽ ⚽ ⚽

W tym samym dniu i o tej samej porze grała też nasza „jedynka”, którą czekał mega ważny, w kontekście układu w tabeli, i mega ciężki mecz w Kończycach Wielkich. O ile przeciwnik znajdował się w tabeli niżej od nas przed tym meczem to z przebiegu gry i jego dyspozycji na boisku nic nie pokazywało, że jest drużyną, która zasługuje na dolne rejony w tabeli. Bardzo wyrównany mecz, rozgrywany na ciężkim boisku, który wymagał od zawodników pokazania swoich twardych charakterów. Bramka w pierwszej części spotkania podziałała na drużynę z Kończyc jak płachta na byka, która w drugiej połowie robiła wszystko, aby wyrównać stan meczu. Zapędy te nieco się uspokoiły kiedy nasi wyszli z kontrą pod koniec meczu, przyklepując wygraną – 2:0!!! Na wiosnę przystępujemy do rewanżów z bardzo mocnej pozycji, ze stratą tylko 6 pkt do liderującej drużyny z Cieszyna.