UKS APN Góral Istebna

Budująca porażka z liderem!!!

Opis niedzielnego grania naszych drużyn trzeba zacząć od meczu młodzików, którzy na własnych boisku podejmowali drużynę Beskidu Skoczów. O ile pierwsza połowa w wykonaniu Górali mogła się podobać wszystkim kibicom, którzy byli obecni na meczu, o tyle już druga część spotkania została całkowicie odpuszczona i w rezultacie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0 dla gości.

Popołudnie to spotkanie, które rozpoczęło ostatni miesiąc naszych zmagań w rundzie jesiennej rozgrywek A klasy. Zmagań, które zapowiadają się niezwykle emocjonująco – naszymi przeciwnikami będą zespoły z samego szczytu tabeli. Pierwszym z nich była drużyna Pogwizdowa – lider A klasy. Mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie, a w 2 połowie wręcz całkowicie zdominowany przez naszych Górali. Niestety przegrywamy spotkanie 2:0 jednak gra, zaangażowanie i poświęcenie cisną na usta słowa „gra lepsza niż wynik” – na pewno porażka nie była tym na co zasłużyliśmy. Jednak biorąc pod uwagę przebieg spotkania w takim stylu, po takiej walce przez pełne 90 min, można być zadowolonym, że nie oddało się punktów za darmo. Nadzieja przed kolejnymi meczami na szczycie została rozbudowana do maksimum, z myślą o dorobku punktowym w kolejnych spotkaniach.

Mecz pierwszej drużyny rozgrywany był przy licznej obecności młodego pokolenia piłkarzy naszego klubu, którzy dopingowali swoich starszych kolegów, a także przy bardzo licznie zebranej miejscowej publiczności, za co w imieniu klubu i zawodników gorąco dziękujemy!!!

Facebook
Facebook