UKS APN Góral Istebna

Tak grali Górale w ten weekend!!!

Granie rozpoczęliśmy wyjazdowymi meczami w lidze trampkarzy i juniorów. Najpierw młodsi grali o godz. 9:00 i trochę trwało zanim się przebudzili, a kiedy to nastąpiło gospodarze prowadzili już 3:0. Później padło kolejnych 5 bramek ale wszystkie na konto Górali. Trampkarze z 0:3 wychodzą na 5:3 i pokazują prawdziwy góralski charakter. Tego samego niestety nie można było powiedzieć o drużynie juniorów, którzy ulegli drużynie Kaczyc 5:1 i na jakiś czas należy odłożyć plany o zajęciu pierwszego miejsca w grupie.

Niedziela to kolejne dwa mecze i dwie wygrane. Najpierw młodzicy wygrali z Goleszowem na własnym boisku, odrabiając straty z 0:1, później po południu seniorzy grali bardzo ważny mecz, w kontekście układu tabeli, mega przewaga i koncertowa gra przyniosły dwie bramki w pierwszej połowie. W drugiej zaś do głosu doszli goście wyrównując na 8 min przed końcem meczu – 2:2. Ostatnie sekundy to rzut wolny pod bramką rywali, zamieniony na gola przez niezastąpionego Andrzeja Łacka. 3 pkt dla Istebnej.

Poniedziałek to było zakończenie piłkarskiego weekendu, w role aktorów głównego planu wcieliły się grupy orlików. O ile wyjazd rocznika 2009 do Pogórza nie był zbyt udany (przespana pierwsza połowa i odrabianie strat) – mecz przegrany 10:7, o tyle rocznik 2008 na własnym boisku pewnie zgarnął 3 pkt z dotychczasowym liderem grupy – drużyną z Pogwizdowa. Po tym meczu zajmują 1 miejsce razem z drużyną Lukamu i Cieszyna, mając tyle samo punktów i żadnego przegranego meczu!!!