UKS APN Góral Istebna

Świetna passa i mistrzostwo B klasy, juniorzy zakończyli sezon.

Meczem trampkarzy i juniorów rozpoczęło się granie w ten weekend, obie drużyny mimo przewagi na boisku i prowadzeniu gry uległy drużynom z Hażlacha, które już przed tym meczem mogły cieszyć się z awansu (1:2 i 1:3).

W niedzielę miało rozstrzygnąć się, kto zostanie mistrzem B klasy. Na boisku na Zaolziu mierzyły się drużyny, które zajmowały 1 i 2 pozycję w tabeli i mimo, że obie już wcześniej zapewniły sobie awans to meczu nie potraktowały ulgowo. Po 1 połowie Górale przegrywali 0:2 z drużyną z Pogórza, jednak w 2 połowie goście na ani jedną z trzech strzelonych przez gospodarzy bramek nie zdołali już odpowiedzieć. 3:2 i mistrzostwo B klasy oraz wymarzony awans stały się faktem. Warto podkreślić, że w całym sezonie na boisku nasza drużyna nie przegrała ani jednego meczu. Widniejąca porażka w tabeli to efekt przypisanego walkoweru z rundy jesiennej.