UKS APN Góral Istebna

Komplet zwycięstw naszych drużyn w ten weekend i zapewniony awans do A klasy!!!

Strzelanie rozpoczęli trampkarze gromiąc przeciwników z Pruchnej 11:0, następnie juniorzy rozbili tę samą drużynę 8:4, w ndz młodzicy wygrali 2:1 z Beskidem Skoczów, a na koniec seniorzy wygrali z Golasowicami 5:1 i tym samym zapewnili sobie awans do A klasy!!! Wszystkie mecze odbyły się na boiskach w Istebnej.

Grany weekend kończyli w poniedziałek nasi reprezentanci w kat. Orlik, którzy udali się na rewanżowy mecz do Brennej. Wysoka wygrana 14:0 przybliżyła nas w tabeli do podium!!!

Orliki:

  1. Procner Bartosz
  2. Kukuczka Bartek ⚽⚽
  3. Kulik Janek
  4. Kukuczka Szymon ⚽⚽⚽⚽
  5. Urbaczka Krzysiek ⚽⚽
  6. Czepczor Kuba ⚽⚽⚽⚽
  7. Tomica Maciek ⚽⚽

Rezerwowi: Juroszek Antek, Soból Wiktor, Dymski Tomek (zmiany powrotne).

Młodzicy:

  1. Godek Bartek
  2. Kwapisz Tomek
  3. Urbaczka Dawid ⚽
  4. Zogata Kacper
  5. Kubica Rafał
  6. Kapaś Hubert ⚽
  7. Mojeścik Szymon
  8. Kubica Tobiasz
  9. Matuszny Mikołaj

Rezerwowi: Kukuczka Szymon, Urbaczka Krzysiek, Nosowicz Jan (zmiany powrotne).

Trampkarze:

  1. Legierski Artur ⚽⚽
  2. Haratyk Błażej
  3. Kubica Rafał
  4. Matuszny Mikołaj
  5. Mojeścik Szymon ⚽
  6. Prządka Mikołaj ⚽⚽
  7. Urbaczka Dawid
  8. Wawrzacz Filip
  9. Węglorz Tobiasz
  10. Zeman Wojtek ⚽⚽
  11. Gazurek Maciek ⚽

Rezerwowi: Hubert Kapaś ⚽⚽⚽ (zmiany powrotne).

Juniorzy:

  1. Urbaczka Marek (46′ Legierski Artur)
  2. Polok Damian ⚽
  3. Sikora Dawid ⚽ (46′ Haratyk Błażej ⚽)
  4. Soból Kacper
  5. Ligocki Patryk
  6. Bury Jakub ⚽
  7. Zowada Szymon
  8. Kawulok Jakub
  9. Samowędziuk Krystian
  10. Zeman Wojciech (46′ Kukuczka Jakub ⚽⚽)
  11. Bojko Szymon ⚽ (46′ Kąkol Andrzej ⚽)

Seniorzy:

  1. Juroszek Daniel
  2. Kukuczka Antek ⚽⚽
  3. Legierski Jakub
  4. Matuszny Wojtek
  5. Marekwica Damian (65′ Sikora Dawid)
  6. Wawrzacz Dawid ⚽
  7. Sikora Szymon ⚽
  8. Mykola Hrynechko ⚽ (46′ Małyjurek Zbigniew)
  9. Krężelok Mateusz (70′ Kukuczka Jakub)
  10. Suszka Eliasz
  11. Michałek Jakub (65′ Sobieraj Kamil)

Rezerwowi: Kohut Marek, Urbaczka Marek.

Facebook
Facebook