UKS APN Góral Istebna

Duży krok w stronę awansu „jedynki”, krok w tył od awansu młodszych grup…

W meczu z Górkami (3 miejsce w tabeli) nie brakowało emocji. Po wyrównanej pierwszej połowie do szatni schodzimy z wynikiem 0:0. Druga połowa to 2 szybkie bramki, jedna odpowiedź gospodarzy i 3 kolejne nasze – 5:1 i odskakujemy Spójni na 7 pkt z 1 pkt starty do lidera z Pogórza.

Trampkarze i juniorzy grali w sobotę w Kaczycach i z myślą o awansie należało wygrać. Młodsi nasi reprezentanci popisali się strzeleckim festiwalem wygrywając 9:1, natomiast starsi odpuszczając drugą połowę (po pierwszej 2:2) dali sobie strzelić 4 w drugiej i wracamy bez punktów (6:2😪).

Młodzicy również mieli szanse na awans w tej rundzie, jednak po meczu z Chybiem u siebie, w którym oddajemy 3 pkt przyjezdnym trzeba się skupić na walce o utrzymanie się w lidze. Zmagania tego weekendu zakończyły się w poniedziałek, gdzie grupa Orlików podejmowała u siebie drużynę z Cieszyna. 6:3 i umocnienie 4 pozycji w ligowej tabeli.