UKS APN Góral Istebna

Wystartowała liga Orlików, grali też trampkarze i juniorzy.

30.04.2018 rozpoczęła się runda wiosenna dla naszych Orlików. Wyjazdowy mecz w Ustroniu pod dyktando Górali zakończył się „tylko” remisem 6:6.

9. Kawulok Igor ⚽⚽

01.05.2018 – to data, którą zapamiętamy ze względu na wielkie emocje towarzyszące w meczu juniorów. W pierwszej kolejności drużynę z Zabłocia podejmowali Trampkarze i po zdecydowanej dominacji mecz zakończył się 6:0. Po nich rozpoczął się mecz juniorów. Na początek sędzia odgwizdał rzut karny przeciwko nam, który drużyna z Zabłocia wykorzystała. Odpowiedzieliśmy tuż przed przerwą i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. W drugiej części spotkania przeżywaliśmy istny horror. Bramka dla nas na 2:1. Chwilę później 2:2. Końcówka meczu strzelamy na 3:2, po chwili przeciwnicy wyrównują na 3:3 (ok. 89′). W doliczonym czasie gra do samego końcowego gwizdka sędziego przyniosła wielką radość wszystkim obecnym na i wokół boiska – GOL!!! na 4:3 i koniec spotkania. 3 pkt wpisane na konto Górali!!!