UKS APN Góral Istebna

Punktujemy!!!

Komplet zwycięstw wszystkich naszych drużyn, które grały w ten weekend.

W sobotę rano swoje zmagania rozpoczęła kategoria trampkarza, która tak jak juniorzy później, grali z drużyną z Brennej. Trzeba było się mocno napracować, aby z wyniku 0:2 wyjść na swoje i ostatecznie wygrać mecz 4:3 i zainkasować zasłużone 3 pkt.

W drużynie juniorów też wiele się działo. Po kilkunastu minutach prowadziliśmy już 2:0 i gdyby została wykorzystana 100% sytuacja „sam na sam” to mecz można było spokojnie kontrolować do ostatniego gwizdka. Goście jednak jeszcze przed przerwą doszli do głosu i zdołali zremisować. Wojowniczy charakter naszej drużyny pozwolił ostatecznie cieszyć się z drugiej pod rząd wygranej i kolejnych 3 pkt.

11. Haratyk Błażej ⚽

Sobotnie popołudnie to z kolei wyjazd do Nierodzimia na rozgrywki skoczowskiej A klasy. Faworytem w tym spotkaniu byli Górale i mimo, że po pierwszej połowie było 0:0, a mecz obfitował w mnóstwo niewykorzystanych sytuacji, to ostatecznie bez straconej bramki i z pięcioma strzelonymi wywozimy cenne 3 pkt i plasujemy się na pozycji wicelidera w tabeli. Ozdobą spotkania była bramka strzelona przez Darka Juroszka bezpośrednio z rzutu rożnego👌👏😲