UKS APN Góral Istebna

Debiut juniorów w 3 lidze, „jedynka” z trzecim pod rząd wygranym meczem!!!

Weekend rozpoczęliśmy porażką w wyjazdowym meczu Ligi Młodzików. Drużyna Kuźni Ustroń zaaplikowała nam 3 bramki nie tracąc żadnej. Młodzi Górale mimo sporej przewagi w grze, posiadaniu piłki i składniejszych akcjach nie potrafili zachować zimnej krwi przed bramką rywali, co się zemściło z upływem czasu. Bardzo podobnie wyglądał mecz w lidze trampkarzy, gdzie na własnym boisku gościliśmy drużynę z Górek Wielkich. Do przerwy przegrywaliśmy 2:0 w zasadzie na własne życzenie. Po przerwie po miażdżącej przewadze udało się wypracować mnóstwo sytuacji strzeleckich, nie schodząc praktycznie z połowy przeciwnika. Niestety piłka tylko raz znalazła drogę do siatki przeciwnika.

Drużyna juniorów debiutowała w 3 Lidze Okręgowej również meczem z Górkami Wielkimi. Świetne tempo przez cały mecz, kilkanaście składnych akcji w każdej połowie, które kończyły się strzałami na bramkę, widowisko dobre dla każdego kibica. Mecz wygrywamy 4:2, będąc drużyną zdecydowanie lepszą. Drużyna gości w poprzednim sezonie była wiceliderem tabeli na zakończenie sezonu, więc wygrana tym bardziej cieszy.